NR3012T470M
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NR3012T470M
Beschreibung:
FIXED IND 47UH 280MA 1.74OHM SMD
Auf Lager : 3695
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 250mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 280 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.74Ohm Max
Inductance 47 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 17MHz