NR3015T1R0N
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NR3015T1R0N
Beschreibung:
FIXED IND 1UH 2.1A 36 MOHM SMD
Auf Lager : 51319
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 2.1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 2.1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 36mOhm Max
Inductance 1 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 100MHz