NR3015T220M
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NR3015T220M
Beschreibung:
FIXED IND 22UH 470MA 624MOHM SMD
Auf Lager : 203048
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 470mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 470 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 624mOhm Max
Inductance 22 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 20MHz