NR3015T330M
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NR3015T330M
Beschreibung:
FIXED IND 33UH 370MA 1.008OHM SM
Auf Lager : 1867
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 390mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 370 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.008Ohm Max
Inductance 33 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 18MHz