NR4018T330M
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NR4018T330M
Beschreibung:
FIXED IND 33UH 490MA 636MOHM SMD
Auf Lager : 3713
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 650mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 490 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 636mOhm Max
Inductance 33 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 12MHz