NR5040T220M
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NR5040T220M
Beschreibung:
FIXED IND 22UH 1.4A 163.8MOHM SM
Auf Lager : 55407
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 1.6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.4 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 163.8mOhm Max
Inductance 22 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 9MHz