NR5040T3R3N
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NR5040T3R3N
Beschreibung:
FIXED IND 3.3UH 3.3A 35.1MOHM SM
Auf Lager : 93342
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 3.8A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.161" (4.10mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 3.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 35.1mOhm Max
Inductance 3.3 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 32MHz