NR6012T220M
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NR6012T220M
Beschreibung:
FIXED IND 22UH 630MA 530MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 760mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 630 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 530mOhm Max
Inductance 22 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 12MHz