NR6020T220M
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NR6020T220M
Beschreibung:
FIXED IND 22UH 950MA 348MOHM SMD
Auf Lager : 3336
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 1.05A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 950 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 348mOhm Max
Inductance 22 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 11MHz