NR6028T221M
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NR6028T221M
Beschreibung:
FIXED IND 220UH SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) -
Inductance 220 µH