NR6045T220M
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NR6045T220M
Beschreibung:
FIXED IND 22UH 1.5A 149.5MOHM SM
Auf Lager : 124672
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 1.9A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 149.5mOhm Max
Inductance 22 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 7MHz