NR8040T330M
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NR8040T330M
Beschreibung:
FIXED IND 33UH 1.7A 130 MOHM SMD
Auf Lager : 67034
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 1.9A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.7 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 130mOhm Max
Inductance 33 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 12MHz