NRH2410T3R3MN
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NRH2410T3R3MN
Beschreibung:
FIXED IND 3.3UH 770MA 264MOHM SM
Auf Lager : 4774
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 770 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.094" L x 0.094" W (2.40mm x 2.40mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 264mOhm Max
Inductance 3.3 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 56MHz