NRH3010T1R5NN
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NRH3010T1R5NN
Beschreibung:
FIXED IND 1.5UH 1.37A 90MOHM SMD
Auf Lager : 2430
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 1.44A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.37 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 90mOhm Max
Inductance 1.5 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 99MHz