NRH3012T100MNV
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NRH3012T100MNV
Beschreibung:
FIXED IND 10UH 720MA 324MOHM SMD
Auf Lager : 6323
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 730mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 720 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 324mOhm Max
Inductance 10 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 32MHz