NRH3012T150MN
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NRH3012T150MN
Beschreibung:
FIXED IND 15UH 570MA 540MOHM SMD
Auf Lager : 2114
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 530mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 570 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 540mOhm Max
Inductance 15 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 26MHz