NRH3012T1R0NN
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NRH3012T1R0NN
Beschreibung:
FIXED IND 1UH 1.71A 57.6MOHM SMD
Auf Lager : 2014
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 2.2A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.71 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 57.6mOhm Max
Inductance 1 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 111MHz