NRH3012T220MNV
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NRH3012T220MNV
Beschreibung:
FIXED IND 22UH 500MA 756MOHM SMD
Auf Lager : 2402
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 500mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 500 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 756mOhm Max
Inductance 22 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 22MHz