NRM6045T3R3MMRSV
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NRM6045T3R3MMRSV
Beschreibung:
FIXED IND 3.3UH 2.5A 27.6MOHM SM
Auf Lager : 2683
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.5 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 27.6mOhm Max
Inductance 3.3 µH
Series NR, M Type
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 32MHz