NRS2012T1R0NGJ
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NRS2012T1R0NGJ
Hersteller:
Taiyo Yuden
Beschreibung:
FIXED IND 1UH 1.7A 70 MOHM SMD
Auf Lager : 7383
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 1.9A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.7 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 70mOhm
Inductance 1 µH