NRS2012T4R7MGJV
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NRS2012T4R7MGJV
Beschreibung:
FIXED IND 4.7UH 910MA 241MOHM SM
Auf Lager : 3856
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 900mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 910 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 241mOhm
Inductance 4.7 µH