NRS3015T3R3MNGHV
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NRS3015T3R3MNGHV
Beschreibung:
FIXED IND 3.3UH 1.23A 93.6 MOHM
Auf Lager : 8603
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.21A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.23 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 93.6mOhm Max
Inductance 3.3 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 49MHz