NRS3015T470MNGH
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NRS3015T470MNGH
Beschreibung:
FIXED IND 47UH 325MA 1.32OHM SMD
Auf Lager : 1860
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 325mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 325 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.32Ohm Max
Inductance 47 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 17MHz