NRS4010T220MDGGV
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NRS4010T220MDGGV
Beschreibung:
FIXED IND 22UH 500MA 684MOHM SMD
Auf Lager : 1314
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 450mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 500 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 684mOhm Max
Inductance 22 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 19MHz