NRS4012T100MDGJ
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NRS4012T100MDGJ
Beschreibung:
FIXED IND 10UH 1.1A 204 MOHM SMD
Auf Lager : 7395
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 800mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 204mOhm Max
Inductance 10 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 30MHz