NRS5014T150MMGG
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NRS5014T150MMGG
Beschreibung:
FIXED IND 15UH 650MA 384MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 1.1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 650 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 384mOhm Max
Inductance 15 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 20MHz