NRS5030T2R2NMGJ
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NRS5030T2R2NMGJ
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH 3.5A 23 MOHM SMD
Auf Lager : 14646
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 4.2A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 3.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 23mOhm
Inductance 2.2 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 46MHz