NRS8030T330MJGJV
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NRS8030T330MJGJV
Beschreibung:
FIXED IND 33UH 1.5A 156 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.3A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 156mOhm Max
Inductance 33 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 13MHz