NRV2010T4R7MGF
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NRV2010T4R7MGF
Hersteller:
Taiyo Yuden
Beschreibung:
FIXED IND 4.7UH 820MA 320MOHM SM
Auf Lager : 7500
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 760mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 820 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 320mOhm
Inductance 4.7 µH