NRV2012T1R0NGFV
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NRV2012T1R0NGFV
Beschreibung:
FIXED IND 1UH 1.65A 87.6MOHM SMD
Auf Lager : 2340
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.2A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.65 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Product Status Not For New Designs
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 87.6mOhm Max
Inductance 1 µH