NRV2012T2R2MGF
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NRV2012T2R2MGF
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH 1.2A 154.8 MOHM
Auf Lager : 2877
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 1.6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.2 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Product Status Not For New Designs
Ratings -
DC Resistance (DCR) 154.8mOhm Max
Inductance 2.2 µH