NRV3012T100MV
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NRV3012T100MV
Beschreibung:
FIXED IND 10UH 640MA 470MOHM SMD
Auf Lager : 37942
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 800mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 640 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 470mOhm
Inductance 10 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 32MHz