NRV3012T6R8MV
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NRV3012T6R8MV
Beschreibung:
FIXED IND 6.8UH 800MA 300MOHM SM
Auf Lager : 3599
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 950mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 800 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 300mOhm
Inductance 6.8 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 40MHz