NS10145T681MNVV
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NS10145T681MNVV
Hersteller:
Taiyo Yuden
Beschreibung:
FIXED IND 680 UH 0.42A 1.89 OHM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 500mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.191" (4.85mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 420 mA
Shielding -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.57Ohm
Inductance 680 µH