NS10155T150MNVV
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NS10155T150MNVV
Beschreibung:
FIXED IND 15UH 3.4A 37.2MOHM SMD
Auf Lager : 1995
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 4.03A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.230" (5.85mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.4 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 37.2mOhm Max
Inductance 15 µH
Series NS
Type Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 15.5MHz