NS10155T220MNVV
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NS10155T220MNVV
Beschreibung:
FIXED IND 22UH 2.8A 51.6MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.37A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.230" (5.85mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 51.6mOhm Max
Inductance 22 µH
Series NS
Type Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 11.3MHz