NS12555T330MN
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NS12555T330MN
Beschreibung:
FIXED IND 33UH 3.16A 49.8MOHM SM
Auf Lager : 9405
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.64A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.230" (5.85mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.16 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 49.8mOhm Max
Inductance 33 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 10.8MHz