NS12565T330MNV
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NS12565T330MNV
Beschreibung:
FIXED IND 33UH 3.22A 46.8MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.8A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.270" (6.85mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.22 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 46.8mOhm Max
Inductance 33 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 9.1MHz