NS12565T470MN
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NS12565T470MN
Beschreibung:
FIXED IND 47UH 2.78A 69 MOHM SMD
Auf Lager : 3184
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.34A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.270" (6.85mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.78 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 69mOhm Max
Inductance 47 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 7.2MHz