NS12575T1R2NN
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NS12575T1R2NN
Beschreibung:
FIXED IND 1.2UH 9.15A 6.96 MOHM
Auf Lager : 867
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 18.08A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.309" (7.85mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 9.15 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 6.96mOhm Max
Inductance 1.2 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 101.7MHz