NS12575T220MN
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NS12575T220MN
Beschreibung:
FIXED IND 22UH 4.05A 31.2MOHM SM
Auf Lager : 46572
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 5.56A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.309" (7.85mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4.05 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 31.2mOhm Max
Inductance 22 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 9.7MHz