NS12575T3R9NNV
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NS12575T3R9NNV
Beschreibung:
FIXED IND 3.9UH 7.38A 11.9 MOHM
Auf Lager : 3856
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 12.1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.309" (7.85mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 7.38 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 11.9mOhm Max
Inductance 3.9 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 41.7MHz