NSN0.75BK70
Techflex
Produkt-Nr.:
NSN0.75BK70
Beschreibung:
EXPAND SLEEVE 3/4" X 70' BLACK
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 79°C
Color Black
Type Sleeve
Length 70.00' (21.34m)
Diameter - Inside, Non-Expanded 0.750" (19.05mm)
Diameter - Inside, Expanded 1.250" (31.75mm)
Wall Thickness 0.070" (1.78mm)