NSP-3200-24
MEAN WELL USA Inc.
Produkt-Nr.:
NSP-3200-24
Hersteller:
MEAN WELL USA Inc.
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 24V 3.192KW
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Product Status Active
Efficiency 93.5%
Mfr MEAN WELL USA Inc.
Features Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 400 VDC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CB, CE, cURus, EAC, TUV, UKCA
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 12.83" L x 4.21" W x 1.61" H (325.8mm x 107.0mm x 41.0mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 133 A
Series NSP-3200 (3.2kW)
Power (Watts) 3.192kW