NTS-1200-112UN
MEAN WELL USA Inc.
Produkt-Nr.:
NTS-1200-112UN
Hersteller:
MEAN WELL USA Inc.
Beschreibung:
INVERTER 1200W
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Connector - AC Output -
Remote Capability Yes
Size 13.11" L x 7.24" W x 2.76" H (333mm x 184mm x 70mm)
Connector - Voltage Input Terminals
Power - Output Continuous 1200 W
Power - Output Surge 2000 W
Product Status Active
Weight -
Series NTS-1200
Type Inverter
AC Outlets 1
Region Utilized International
Voltage - Output 110VAC
Mfr MEAN WELL USA Inc.
Features -
Package Box
Voltage - Input 12VDC