NTS-300-124UN
MEAN WELL USA Inc.
Produkt-Nr.:
NTS-300-124UN
Hersteller:
MEAN WELL USA Inc.
Beschreibung:
INVERTER 300W
Auf Lager : 3
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Connector - AC Output -
Remote Capability Yes
Size 8.27" L x 5.12" W x 2.17" H (210mm x 130mm x 55mm)
Connector - Voltage Input Terminals
Power - Output Continuous 300 W
Power - Output Surge 600 W
Product Status Active
Weight -
Series NTS-300
Type Inverter
AC Outlets 1
Region Utilized International
Voltage - Output 110VAC
Mfr MEAN WELL USA Inc.
Features -
Package Box
Voltage - Input 24VDC