NTS-300-124US
MEAN WELL USA Inc.
Produkt-Nr.:
NTS-300-124US
Hersteller:
MEAN WELL USA Inc.
Beschreibung:
INVERTER 300W
Benutzer handbuch
Connector - AC Output NEMA 5-15R (2)
Remote Capability Yes
Size 8.27" L x 5.12" W x 2.17" H (210mm x 130mm x 55mm)
Connector - Voltage Input Terminals
Power - Output Continuous 300 W
Power - Output Surge 600 W
Product Status Active
Weight -
Series NTS-300
Type Inverter
AC Outlets 2
Region Utilized North America
Voltage - Output 110VAC
Mfr MEAN WELL USA Inc.
Features -
Package Box
Voltage - Input 24VDC