NTS-300-212EU
MEAN WELL USA Inc.
Produkt-Nr.:
NTS-300-212EU
Beschreibung:
INVERTER 300W
Auf Lager : 7
Remote Capability Yes
Size 8.27" L x 5.12" W x 2.17" H (210mm x 130mm x 55mm)
Connector - Voltage Input Terminals
Power - Output Continuous 300 W
Power - Output Surge 600 W
AC Outlets 1
Region Utilized Europe
Voltage - Output 230VAC
Package Box
Voltage - Input 12VDC