NTS-450-248EU
MEAN WELL USA Inc.
Produkt-Nr.:
NTS-450-248EU
Hersteller:
MEAN WELL USA Inc.
Beschreibung:
INVERTER 450W
Auf Lager : 6
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Connector - AC Output -
Remote Capability Yes
Size 8.27" L x 5.12" W x 2.17" H (210mm x 130mm x 55mm)
Connector - Voltage Input Terminals
Power - Output Continuous 450 W
Power - Output Surge 900 W
Product Status Active
Weight -
Series NTS-450
Type Inverter
AC Outlets 1
Region Utilized Europe
Voltage - Output 230VAC
Mfr MEAN WELL USA Inc.
Features -
Package Box
Voltage - Input 48VDC