NTS-750-124US
MEAN WELL USA Inc.
Produkt-Nr.:
NTS-750-124US
Hersteller:
MEAN WELL USA Inc.
Beschreibung:
INVERTER 750W
Benutzer handbuch
Connector - AC Output NEMA 5-15R (2)
Remote Capability Yes
Size 10.63" L x 6.22" W x 2.64" H (270mm x 158mm x 67mm)
Connector - Voltage Input Terminals
Power - Output Continuous 750 W
Power - Output Surge 1500 W
Product Status Active
Weight -
Series NTS-750
Type Inverter
AC Outlets 2
Region Utilized North America
Voltage - Output 110VAC
Mfr MEAN WELL USA Inc.
Features -
Package Box
Voltage - Input 24VDC